חוות דעת בסכסוכים משפטיים

במסגרת הליכים משפטיים שונים, נדרש לעתים התובע או הנתבע בהגשת חוות דעת מקצועית של מומחה לבית המשפט לצורך הוכחת טענותיו.  על פי פקודת הראיות, חוות דעת משפטית יכולה להיכתב אך ורק על ידי מומחה, בעל ניסיון והשכלה פורמלית בתחום הנדון.  בית המשפט רשאי למנות מומחה מטעם שני הצדדים וחוות הדעת המוגשת על ידו מיועדת לסייע לבית המשפט בהבנת ההיבטים המקצועיים.

 

משרדנו מתמחה  בכתיבת חוות דעת מקצועיות בנושאי סכסוכים כלכליים שונים כמו סכסוכים בין בעלי מניות ומחלוקות בין שותפים. כמו גם, כתיבת חוות דעת הנוגעות להערכות שווי פירמות, הערכות שווי נכסים מסחריים, ניהול אשראי בנקאי, אשראי חוץ בנקאי ועוד.

 

משרדנו  מתמחה גם בסוגיות הנוגעות בפעילות חברות ביטוח בין השאר בתחומים הבאים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח אלמנטרי וכן, קופות גמל, קרנות פנסיה ואובדן רווחים כתוצאה מהפרות חוזיות. חישוב נזקי גוף במקרים של נכות על פי פקודת הנזיקין ובמקרים של תאונות דרכים בהתאם לחוק הפלת"ד.

 

משרדנו עוסק בחישובי דמי מזונות, איזון משאבים בין בני זוג בהסתמך על חישובים אקטואריים שונים.

 

משרדנו עוסק גם בחישוב פיצויי פיטורין, שעות נוספות, מענקים מיוחדים, תנאים סוציאליים וכל הקשור בדיני עבודה הן מבחינת המעסיק והן מבחינתו של העובד.

תחומי פעילות
  • Facebook App Icon

כתובתנו: רח' חלוצי יסוד המעלה 7, ת.ד. 8444 ראשון לציון 7518301 | טל. 03-9679080 | פקס. 03-9691782 | דוא"ל: info@schlezinger.co.il